OV KSČM Prostějov

Lidická 1873/35

796 01  Prostějov

tel.: +420 582 345 812 (461)

e-mail: ov.prostejov@kscm.cz

č. ú.: 735701/0100

         (KB Prostějov)

 

Rychlé odkazy

Centrální web KSČM:

logo_kscm

 

 

 

 Olomoucký krajský výbor KSČM:

http://olomouc.kscm.cz

 

Haló noviny: 

hano_logo

 

 

 

 

 

Rezoluce ZO KSČM č. 3 Prostějov

Rezoluce ZO KSČM č. 3 Prostějov (19.11.2015)

My, Základní organizace č. 3 KSČM Prostějov, jsme hluboce zarmouceni teroristickým činem, který se stal 13. listopadu 2015, v hlavním městě Francouzské republiky Paříž a kondolujeme upřímnou soustrast obětem a pozůstalým. Razantně a bez výhrad se stavíme proti jakékoliv formě násilí.Útok, který byl veden fanaticky motivovanou skupinou osob, byl zdrcující, v novodobých dějinách Evropy zcela ojedinělý.

Náboženský fanatismus je jednou z nejodpornějších aktivit, který má tendence vyústit v národní, či mezinárodní, tragédii. Účelem věřících fanatiků bylo vyvolat strach obyčejných obyvatel na starém kontinentě. Tento účel byl naplněn. V dnešní době, kdy vláda Spojených států amerických podporuje násilné roubování západní kapitalistické demokratůry do asijských států, především na blízkém východě, a do států v Africe, se následkem toho vydávají tisíce lidí z těchto oblastí do Evropy. Důvodem je totální rozvrácení tamější společnosti díky intervenci armád Severoatlantické aliance NATO v čele se zahraniční politikou Spojených států a následné převzetí moci náboženskými fanatiky, kteří se neváhají snížit k nejodpornějším činům, jaký se právě stal v Paříži.

Každé náboženství, má-li ty správné podmínky a fanatické vůdce v čele, přerůstá v totalitní, ostatně jsme toho svědky nyní, stejně jako naše národy za celý středověk a novověk.


Základní organizace  KSČM č. 3 Prostějov

 

Dne 14. listopadu 2015 v Prostějově

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena